Angielski w Anglii, Irlandii Północnej i na Malcie

Uzupełnieniem nauki angielskiego w Gama College of English w Krakowie są pobyty edukacyjne w szkołach Bell w Anglii, w szkole North West Academy w Irlandii Północnej oraz w szkole NSTS na Malcie.

britainRenomowana fundacja edukacyjna The Bell Educational Trust współpracuje nami od blisko 25 lat, gwarantując doskonałą organizację, etyczne działanie oraz wysoką efektywność nauczania.

Szkoły Bell zlokalizowane w Londynie i w Cambridge prowadzą całoroczne intensywne kursy General English, przygotowanie do egzaminów językowych i studiów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii, szkolenia typu English for Business, a także kursy indywidualne dostosowane do potrzeb zawodowych słuchaczy.

W okresie wakacyjnym fundacja Bell organizuje także kursy dla dzieci i młodzieży, zlokalizowane w atrakcyjnych obiektach o wspaniałych tradycjach edukacyjnych. Więcej informacji w zakładce „Kursy – Angielski w Anglii„.

Bell London to centrum nauczania wyspecjalizowane w szkoleniach dla managerów English for Professionals.

LondonSiedziba szkoły, położona w biznesowym centrum Londynu, dysponuje znakomitym zespołem lektorskim i świetnie wyposażonymi salami dydaktycznymi. Jest to idealne miejsce zarówno dla osób pragnących wzmocnić  swoje umiejętności językowe związane z wykonywanym zawodem jak i dla osób które pragną połączyć naukę języka z pobytem w centrum jednej z najbardziej dynamicznych metropolii świata.

Słuchacze Bell London mogą korzystać z multimediów i Internetu oraz z bogatego księgozbioru, fachowych publikacji oraz aktualnych czasopism biznesowych dostępnych w szkolnej bibliotece. W bliskiej okolicy zlokalizowane są liczne hotele oferujące komfortowe zakwaterowanie, a także słynne londyńskie atrakcje: Covent Garden, Oxford Street i The British Museum. Wiecej: http://www.bellenglish.com/London/

Trudno sobie wyobrazić bardziej atrakcyjne miejsce do nauki języka angielskiego niż uniwersyteckie miasto Cambridge. To nie tylko znakomite centrum edukacji, ale także miejsce ciekawych spotkań i bogatego życia towarzyskiego ambitnych młodych ludzi z całego świata.

Angielski w Anglii

Bell Cambridge to bez wątpienia jeden z najlepiej wyposażonych ośrodków nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Szkoła, zlokalizowana w historycznym budynku i otoczonym wspaniałymi ogrodami, posiada nie tylko nowoczesną infrastrukturę do prowadzenia atrakcyjnych zajęć, ale także własne zaplecze socjalne: internat, restaurację, obiekty rekreacyjno-sportowe oraz rewelacyjnie zaopatrzoną bibliotekę z czytelnią i salą komputerową. Jest to idealne miejsce dla osób doskonalących język w celu podjęcia w przyszłości wyższych studiów w Wielkiej Brytanii. Więcej: http://www.bellenglish.com/Cambridge/

Obok nauki angielskiego w Anglii, oferujemy Państwu także pomoc w organizacji wyjazdów edukacyjnych do Irlandii Północnej (szczegółowe informacje w zakładce „Kursy – Angielski w Irlandii”) oraz na Maltę (szczegółowe informacje w zakładce „Kursy – Angielski na Malcie„).  

Biuro Zapisów Gama College of English zapewni Państwu pomoc w doborze szkoły i kursu oraz w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z rejestracją i wniesieniem opłat za naukę.