Angielski w Irlandii

Angielski w IrlandiiObok szkół językowych zlokalizowanych w Anglii, warto uczyć się angielskiego na północnym wybrzeżu Irlandii. Słynie ono z wyjątkowych krajobrazów i licznych cudów natury, takich jak „grobla olbrzyma” Giant’s Causeway. Wyjazd do Irlandii jest łatwy do zorganizowania, odkąd Instytut Języka Angielskiego Gama College nawiązał współpracę z North West Academy of English – cenioną szkołą językową zlokalizowaną w Derry i akredytowaną przez British Council. (www.northwestacademy.net).

Angielski w IrlandiiSpośród szerokiej oferty kursów North West Academy rekomendujemy:

  • General English – kurs rozwijający wszystkie umiejętności językowe uczniów, w tym czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie, a także słownictwo i znajomość gramatyki.
  • Intensive English– najszybsza metoda zwiększenia kompetencji językowych przeznaczona dla osób, które preferują intensywną pracę ukierunkowaną na osiągnięcie konkretnego celu,
  • Personal One to One – indywidualny tok nauki powala dostosować formę i treść kursu a także stosowane metody do indywidualnych potrzeb ucznia, przez co gwarantuje dużą efektywność nauki krótkim czasie,
  • Summer and Winter Schools – połączenie nauki języka obcego z wyjazdem wakacyjnym, co pozwala rozwijać zdolności komunikacyjne nie tylko w ramach zajęć, ale także w sytuacjach nieformalnych,
  • English for Specific Purposes – zaprojektowane z myślą o specyficznych grupach użytkowników języka, np. pracowników służby zdrowia, inżynierów czy dziennikarzy.

Angielski w IrlandiiUczniowie i słuchacze NW Academy mogą korzystać z szerokiej oferty noclegowej proponowanej przez szkołę. Możliwości zakwaterowania obejmują m. in.:

  • Self-Catering City Centre Accomodation – możliwość zakwaterowania w zlokalizowanym nieopodal centrum domu dzielonym prze innych uczniów NW Academy to gwarancja wysokiego standardu i szansa nawiązania nowych znajomości,
  • Full-Board Homestay Accomodation – NW Academy ma duże doświadczenie w kwaterowaniu swoich uczniów u rodzin irlandzkich, gdzie mogą dodatkowo rozwijać swoje umiejętności językowe i poznać życie codzienne oraz miejscową kulturę.

Angielski w IrlandiiNorth West Academy jest znakomitym miejscem do nauki języka angielskiego nie tylko dzięki doskonałym wynikom, jakie osiągają tu uczniowie, lecz także ze względu na niezwykłą aurę, jaką zapewnia bogata kultura regionu. Warto rozważyć jej wybór także ze względu na konkurencyjność kosztów nauki względem kursów w Anglii.

Wszelkich szczegółowych informacji chętnie udzielą Państwu pracownicy biura zapisów Gama College of English, którzy pomogą Państwu we właściwym dobrze kursu i w dopełnieniu formalności rejestracyjnych. Warto przy tym pamiętać, że organizacja pobytów edukacyjnych w Irlandii za naszym pośrednictwem nie wiąże się dla uczestników z żadnymi dodatkowymi kosztami. Zapraszany!