Gama College posiada wieloletnie doświadczenie i doskonale tradycje w nauczaniu dzieci. W gronie naszych metodyków powstawał w latach 2003 – 2014 znany i lubiany serial telewizyjny „Lippy and Messy” z udziałem naszych brytyjskich lektorów-aktorów, którzy kreowali wszystkie postacie i sytuacje. Program, emitowany przez wiele lat w Programie I TVP oraz w TVP ABC, zdobył nominację do prestiżowej brytyjskiej nagrody ELTON za najciekawszy innowacyjny projekt związany z nauczaniem języka angielskiego stworzony poza Wielką Brytanią i był emitowany w wielu krajach Europy.

Nauka języka w wieku wczesnoszkolnym ma sens wtedy, kiedy zajęcia nie są stresujące i w naturalny sposób uzupełniają proces poznawania świata. Dlatego nasze kursy dla tej grupy wiekowej wychodzą naprzeciw potrzebom dzieci i zawierają liczne elementy zabaw i gier. 

Uczniowie poznają język podczas zajęć wykorzystujących elementy plastyki i muzyki. Zadania dydaktyczne określone w programach nauczania są tu „przemycane” podczas zabaw językowych o charakterze ogólnorozwojowym. Z czasem dołączane są do nich także ćwiczenia rozwijające umiejętności czytania i pisania.

Dzieci uczą się języka angielskiego na poziomie A1 (skala CEFR), podzielonym na etapy (K1, K2, K3). Zajęcia rozpoczynają się w październiku i kończą w czerwcu, z przerwą podczas ferii zimowych. Grupy spotykają się dwa razy w tygodniu.

Roczny kurs obejmuje sześćdziesiąt lekcji 60-minutowych, co stanowi równowartość osiemdziesięciu czterech 45-minutowych godzin lekcyjnych.

 

Poziomy zaawansowania na rocznych kursach dla dzieci 6 – 8 lat

 

Symbol kursu

 

Skala poziomów Gama-College

 

Krótki opis programu kursu

 

Egzaminy Cambridge

 

Umiejętności wg europejskiej skali poziomów CEFR

 

K1

 

 English ABC

 

Wstęp do nauki angielskiego dla dzieci, które nie miały wcześniej kontaktu z tym językiem. Poznawanie angielskich słów, zwrotów, piosenek i rymowanek połączone z zabawami językowymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Cambridge Young Lerners English Tests

STARTERS

 

 

 

 

A1 – Breakthrough

Dzieci poznają proste słownictwo, wyrażenia i zwroty potoczne, których rozumienie i stosowanie pozwala im na porozumiewanie się podczas gier oraz zabaw językowych.

 

 K2

 

Starter I

Podstawy języka angielskiego. Metody i techniki nauczania dostosowane są do możliwości, dynamiki i zainteresowań dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

 

 K3

 

Starter II

Rozbudowa podstaw języka angielskiego poprzez ćwiczenie prostych pytań oraz odpowiedzi. Początki samodzielnej komunikacji w języku angielskim podczas językowych gier i zabaw.

Ceny rocznych kursów dla dzieci (60 godzin zegarowych, co stanowi ekwiwalent 80 godzin lekcyjnych) są uzależnione od wybranego systemu opłat. Przy podziale kosztów nauki na 4 raty, każda rata wynosi 420 złotych, przy 2 ratach przyznawany jest rabat 80 zł, a każda rata wynosi 800 złotych. Przy jednorazowej opłacie za cały rok szkolny, przyznawany jest rabat 180 zł, a koszty rocznej nauki wynoszą 1500 złotych.

Koszty nauki można też znacznie obniżyć, korzystając za zniżek za wczesny zapis, za kontynuację, dla rodzin oraz za skuteczne zarekomendowanie znajomych, którzy wcześniej nie uczęszczali do Gama College.

Konkretnych informacji udzieli Państwu nasze Biuro Zapisów. Zapraszamy!