Wellington_classroomNauka języka angielskiego w szkołach prowadzonych przez fundację The Bell Educational Trust w Anglii, z którą współpracujemy od blisko trzech dekad, to znakomite uzupełnienie edukacji językowej rozpoczętej w Polsce. Wakacyjny wyjazd do Anglii jest nie tylko niezapomnianym przeżyciem ale także znakomitą inwestycją na  przyszłość. Wiele młodych osób, które z naszą pomocą wyjechały na kurs angielskiego w Anglii, spotkało tam rówieśników z całego świata i nawiązało z nimi wartościowe przyjaźnie trwające potem przez wiele lat.

Szkoły prowadzone przez fundację The Bell Educational Trust zaliczane są do grona światowych liderów w nauczaniu języka angielskiego. Na taką opinię zasłużyły sobie dzięki nowoczesnym metodom nauczania i wysokim standardom jakości we wszystkich aspektach działania. Szkoły Bell są nie tylko bezpieczne i doskonale wyposażone, ale także zatrudniają wyłącznie wysoko wykwalifikowanych i sprawdzonych nauczycieli, opiekunów i pedagogów.

Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (8-16 lat) prowadzone są w okresie wakacji w tzw. boarding schools, czyli renomowanych i prestiżowych szkołach z internatem i wyżywieniem, takich jak Bell St Albans (Hertforshire), Cobham Hall oraz Bowles Education Centre (Kent), Bloxham School (Oxford),The Leys School (Cambridge) oraz sławny Wellington College (Berkshire), do którego uczęszczał na przykład sławny pisarz George Orwell. Programy typu General English uzupełniane są zajęciami tematycznymi związanymi ze sportem, kulturą i sztuką.

BTCC_GreatHall
cobham5
Wellington_college_grounds

 

Kursy języka angielskiego dla młodzieży starszej (16+) i dla dorosłych prowadzone są w szkołach Bell w Cambridge i w Londynie. Bell prowadzi również kursy przygotowujące do studiów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii, do egzaminów językowych (Cambridge FCE, CAE, CPE, IELTS) oraz kursy specjalistyczne dostosowane do zawodowych potrzeb słuchaczy.

Szkoły Bell proponują zróżnicowane możliwości zakwaterowania. W przypadku kursów dla dzieci jest to zwykle internat przy szkole. Dzięki temu uczniowie są pod doskonałą opieką przez cały czas pobytu na kursie. Inną formą zakwaterowania, rekomendowaną dla młodzieży starszej i osób dorosłych, jest zamieszkanie u starannie wyselekcjonowanych rodzin angielskich, w akademiku, w rekomendowanym hotelu bądź też w dogodnie zlokalizowanym pensjonacie typu Bed & Breakfast.

Program rekreacyjno-kulturalny. Czas poza lekcjami jest starannie zaplanowany i wypełniony różnorodnymi zajęciami rekreacyjny i sportowymi, a także wycieczkami, zwiedzaniem muzeów i zabytków, udziałem w imprezach kulturalnych i artystycznych – a wszystko to pod okiem przewodników oraz doświadczonych nauczycieli.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie http://www.bellenglish.com/Schools/YoungLearner/. Wszelkie formalności związane z wyborem kursu i rejestracją dopełni z przyjemnością i bez dodatkowych opłat Biuro Zapisów Gama College. Zapraszamy!