Instytut Języka Angielskiego Gama College (dawniej Gama-Bell) to profesjonalna szkoła językowa założona w 1989 roku i wpisana na listę placówek oświatowych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.

Welcome-to-Gama-College-of-English
W latach 1993-2013 naszym partnerem była brytyjska fundacja The Bell Educational Trust w Cambridge. Obecnie jej miejsce zajmuje renomowana organizacja międzynarodowa EAQUALS (Evaluation and Accreditation of Quality in Language Services) z siedzibą w Londynie, która wdraża najwyższe standardy w nauczaniu języków obcych oraz realizuje innowacyjne projekty pod auspicjami Rady Europy. Najważniejsze z nich to wspólna europejska skala poziomów kształcenia językowego Common European Framework of Reference for Languages, European Language Portfolio, European Profiling Grid for Language Teachers oraz EAQUALS Certificate of Achievement in Languages.

pase_logo

Od 1993 roku Gama College of English posiada certyfikat jakości i rekomendację Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Edukacji Językowej PASE (www.pase.pl), a od 2003 roku także akredytację i międzynarodowy znak jakości EAQUALS (www.eaquals.org).banner-eaquals

Gama College of English posiada też akredytację do wystawiania międzynarodowych dyplomów EAQUALS Certificate of Achievement in English. Otrzymują je bezpłatnie słuchacze, którzy na koniec kursu osiągnęli poziomy zaawansowania A1, A2, B1, B2, C1 i C2.

Zasady nauczania stosowane w Gama College of English łączą metodę komunikatywną z technikami nauczania wywodzącymi się z szerokiego arsenału innych metod kształcenia językowego. Profesjonalizm lektorów polega na tym, aby umiejętnie dobierać stosowane materiały i techniki prowadzenia zajęć do predyspozycji i preferencji uczniów i słuchaczy. Wtedy nauka języka staje się ciekawym doświadczeniem opartym na partnerskiej współpracy wszystkich uczestników kursu.

IMG_8132

Gama College of English mieści się przy ul. Michałowskiego 4 (blisko skrzyżowania z Karmelicką), w budynku wyposażonym w infrastrukturę potrzebną do prowadzenia kursów językowych zgodnie z zasadami współczesnej metodyki nauczania. W salach dydaktycznych znajduje się sprzęt umożliwiający korzystanie z multimediów i Internetu. Słuchacze mają też dostęp do bogatego księgozbioru oraz do różnorodnych materiałów pomocniczych.

Obok pełnego zakresu kursów języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w osobnych programach i grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkoła zapewnia bez dodatkowych opłat zajęcia wspomagające rozwój konkretnych umiejętności językowych (np. Grammar, Communication Skills, Exam Practice).

Cambridge-CentreNa przestrzeni blisko trzech dekad działalności, na nasze kursy języka angielskiego uczęszczało ponad 50 000 osób. Wiele z nich uzyskało znakomite wyniki na egzaminach Cambridge FCE, CAE, CPE, do których można przystępować w autoryzowanym wewnętrznym centrum egzaminacyjnym zlokalizowanym w siedzibie szkoły. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI / CONTACT US:

Instytut Języka Angielskiego Gama

ul. Michałowskiego 4, 31-126 Kraków
Telefon: + 48 12 634-12-49
E-mail: office@gamacollege.pl

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO / BANK ACCOUNT NO:  33 8591 0007 0021 0053 1807 0001

DOJAZD / ACCESS BY CITY TRANSPORT
LINIE TRAMWAJOWE  / TRAM LINES: 4,8,13,14,24 przystanek/stop BATOREGO
LINIE AUTOBUSOWE / BUS LINES: 179, 164 przystanek/stop PLAC INWALIDÓW

GODZINY OTWARCIA BIURA ZAPISÓW / OFFICE HOURS:
PONIEDZIAŁEK-PIATEK / MONDAY-FRIDAY from 12:00 to 19:00