Na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno, pod warunkiem, że szkoła zapewnia dojrzałym słuchaczom partnerską współpracę z lektorem, który potrafi dostosować techniki nauczania do ich oczekiwań, przyzwyczajeń edukacyjnych i potrzeb. Metodycy Instytutu Języka Angielskiego GAMA opracowali dla osób w grupie wiekowej 50+ specjalne programy, które uwzględniają ich zainteresowania oraz preferencje odnośnie tematów i dynamiki zajęć.

Dojrzali jesli ang to tylko

Nasi lektorzy (w wieku rozumiejącym potrzeby dojrzałych słuchaczy) dostosują tempo i sposób pracy nad językiem do potrzeb grupy oraz wyeliminują niepotrzebny stres. Celem naszych kursów dla Dojrzałych Słuchaczy  jest opanowanie słownictwa, zwrotów i struktur gramatycznych przydatnych w podróżach, podczas surfowania w internecie, w czytaniu literatury i czasopism oraz w prawidłowym używaniu języka w sytuacjach towarzyskich.

Na koniec dobra wiadomość. Semestralne kursy „dla dojrzałych” oferujemy obecnie w promocyjnej cenie – już od 550 złotych za 30 godzin lekcyjnych. Zapraszamy!

Facebook