Nauka języka angielskiego w renomowanych szkołach prowadzonych przez fundację The Bell Educational Trust w Anglii to znakomite uzupełnienie edukacji językowej w Gama College of English. Stosowane tam materiały, metody i techniki nauczania są spójne z naszą praktyką, ale stały pobyt w otoczeniu języka angielskiego wzmacnia i przyśpiesza efekty nauczania.  

Szkoły Bell zaliczane są do grona światowych liderów w edukacji językowej. Na taką opinię zasłużyły sobie dzięki nowatorskiemu spojrzeniu na metodykę nauczania oraz bezkompromisowemu podejściu do standardów jakości. Nauczanie prowadzone jest w doskonale zorganizowanych i wyposażonych placówkach. Bardzo dużą rolę odgrywa także staranny dobór wykwalifikowanych organizatorów, nauczycieli i opiekunów.

Kursy języka angielskiego dla młodzieży (16+) i dla dorosłych prowadzone są w szkołach Bell w Cambridge i w Londynie. Programy typu General English uzupełniane są zajęciami tematycznymi związanymi z kulturą, sztuką lub sportem. Bell prowadzi też kursy przygotowujące do studiów uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii, do egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, IELTS) oraz kursy specjalistyczne dostosowane do zawodowych potrzeb słuchaczy.

Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (8-16 lat) prowadzone są w okresie wakacji w ekskluzywnych szkołach z internatem tzw. boarding schools, takich jak: Bell St Albans (Hertfordshire), Bloxham School (Oxford), Bowles Education Centre oraz Cobham Hall (Kent), The Leys School (Cambridge) i słynny wiktoriański Wellington College (Berkshire), do którego uczęszczał między innymi sławny pisarz George Orwell.

Szkoły Bell proponują różne możliwości zakwaterowania. W przypadku kursów dla dzieci jest to zwykle komfortowy internat przy szkole. Dzięki temu uczniowie są pod doskonałą opieką przez cały czas pobytu na kursie. Inna formą zakwaterowania jest zamieszkanie u starannie wyselekcjonowanej rodziny angielskiej, w akademiku lub też w rekomendowanym przez szkołę hotelu, bądź pensjonacie zlokalizowanym w okolicy.

Program rekreacyjno - kulturalny. Czas poza lekcjami jest starannie zaplanowany i wypełniony różnorodnymi zajęciami artystycznymi, rekreacyjnymi i sportowymi, a także wycieczkami, zwiedzaniem muzeów i zabytków, udziałem w koncertach, spektaklach i innych imprezach kulturalnych, a wszystko to pod okiem doświadczonych przewodników, instruktorów i nauczycieli.

W celu zorganizowania wyjazdu edukacyjnego do Anglii, należy nawiązać kontakt z Biurem Zapisów Gama College, które udzieli wszelkich informacji, pomoże w dokonaniu właściwego wyboru szkoły i kursu oraz w dopełnieniu formalności rejestracyjnych i finansowych. Zapraszamy!

Info_StAlbans
Wellington_golf
Cobham_Accommodation2
BICC_Classroom

Facebook