Zapisy na kursy w roku szkolnym 2019/2020

IMG_8110Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2019/2020. Zapisy na kursy grupowe prowadzimy zwykle, w miarę wolnych miejsc, przez cały rok. Warto jednak wcześniej zarezerwować miejsce, korzystając ze zniżki za wczesny zapis (100 zł w czerwcu i 50 zł w lipcu). Ponadto, warto skorzystać ze zniżek dla rodzin Family Discounts oraz z kuponów rabatowych Gifts for Friends, dzięki którym można znacznie obniżyć koszty nauki w Instytucie Języka Angielskiego Gama.

W II semestrze planujemy także zapisy do dodatkowych grup egzaminacyjnych FCE i CAE dla dorosłych i młodzieży, z terminem egzaminu w czerwcu 2020 r.

Osoby zainteresowane pracą nad językiem w trybie indywidualnym mają również możliwość nauki w IJA GAMA na dogodnych zasadach i w komfortowych warunkach.

Aby zapisać się na kurs, wystarczy zadzwonić na numer 12 634-12-4912 634 12 … (kliknij, aby zobaczyć) lub 12 634-12-5912 634 12 … (kliknij, aby zobaczyć) i umówić się na nieodpłatne i niestresujące spotkanie kwalifikacyjne z metodykiem, który określi poziom zaawansowania i pomoże w wyborze odpowiedniej grupy.

Informacje na temat kursów języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci można znaleźć poniżej oraz w zakładce Angielski w Krakowie.

Informacje na temat szkoleń językowych na zlecenie firm i instytucji można znaleźć w zakładce Angielski dla firm.

Informacje na temat organizacji pobytów edukacyjnych w Wielkiej Brytanii można znaleźć w zakładce Angielski w Anglii.

 

Facebook