Zapisy na kursy w roku szkolnym 2019/2020

IMG_8110Informacja o trybie pracy Szkoły Języka Angielskiego Gama w okresie epidemii.

W okresie trwania epidemii koronawirusa, zgodnie z Zarządzeniem Ministra Edukacji, nauka w szkole Gama College odbywa się online. Zarówno zajęcia w grupach, jak i kursy indywidualne zamienione zostały na lekcje języka angielskiego online, które odbywają się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Wszystkie lekcje angielskiego online prowadzone są w czasie rzeczywistym na platformie internetowej, która umożliwia bezpośredni dialog z nauczycielem oraz gwarantuje skuteczną realizację programu każdego kursu.

W grupach dla dzieci, nauka angielskiego online zapewnia korzystanie z ciekawych ćwiczeń, gier językowych i zabaw dydaktycznych. W grupach dla dorosłych zajęcia online umożliwiają udział w interaktywnych zadaniach językowych i projektach biznesowych oraz zapewniają bezpośrednią konsultację z nauczycielem. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 501 466 246.

Poniżej znajdą Państwo informacje o normalnym trybie pracy Szkoły, do którego powrócimy, gdy tylko to będzie możliwe. 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na kursy języka angielskiego w roku szkolnym 2019/2020. Zapisy na kursy grupowe prowadzimy zwykle, w miarę wolnych miejsc, przez cały rok. Warto jednak wcześniej zarezerwować miejsce, korzystając ze zniżki za wczesny zapis (100 zł w czerwcu i 50 zł w lipcu). Ponadto, warto skorzystać ze zniżek dla rodzin Family Discounts oraz z kuponów rabatowych Gifts for Friends, dzięki którym można znacznie obniżyć koszty nauki w Instytucie Języka Angielskiego Gama.

W II semestrze planujemy także zapisy do dodatkowych grup egzaminacyjnych FCE i CAE dla dorosłych i młodzieży, z terminem egzaminu w czerwcu 2020 r.

Osoby zainteresowane pracą nad językiem w trybie indywidualnym mają również możliwość nauki w IJA GAMA na dogodnych zasadach i w komfortowych warunkach.

Aby zapisać się na kurs, wystarczy zadzwonić na numer 12 634-12-4912 634 12 … (kliknij, aby zobaczyć) lub 12 634-12-5912 634 12 … (kliknij, aby zobaczyć) i umówić się na nieodpłatne i niestresujące spotkanie kwalifikacyjne z metodykiem, który określi poziom zaawansowania i pomoże w wyborze odpowiedniej grupy.

Informacje na temat kursów języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci można znaleźć poniżej oraz w zakładce Angielski w Krakowie.

Informacje na temat szkoleń językowych na zlecenie firm i instytucji można znaleźć w zakładce Angielski dla firm.

Informacje na temat organizacji pobytów edukacyjnych w Wielkiej Brytanii można znaleźć w zakładce Angielski w Anglii.

Facebook